Orzo met kip

Gemaakt door Marie-Louise Kaldenbach

5 lekkere Kerst toetjes

Gemaakt door Marie-Louise Kaldenbach

5 lekkere Kerst toetjes. Alle toetjes in dit overzicht zijn ontzettend simpel en snel te bereiden. Zo geniet jij zonder stress van de Kerst.

Kerst toetjes: trifle cake met Amaretto

Zet zonder stress heerlijke toetjes op tafel

Voor ons draait Kerst om samen zijn, lekker eten en vooral gezelligheid. Maar laten we eerlijk zijn, het kan ook best stressvol zijn om alles op tijd klaar te hebben. Zeker als je ook nog een spectaculair dessert op tafel wilt zetten. Gelukkig hoeft dat helemaal niet moeilijk te zijn. Met deze vijf makkelijke kersttoetjes zet je in een handomdraai iets lekkers op tafel. Geen uren in de keuken staan of ingewikkelde recepten, gewoon simpel, snel en vooral heel lekker.

5 lekkere Kerst toetjes

Het fijne is dat je deze toetjes al van tevoren kunt klaarmaken. Zo heb je tijdens Kerst zelf alle tijd hebt om te genieten. Want laten we eerlijk zijn, kerst is er om te vieren, niet om te stressen. Wij wensen je in ieder geval alvast hele fijne Feestdagen vol liefde, gezelligheid, lekker eten en vooral zonder stress!

toetje ijs met chocoladesaus

Kerst toetje ijs met chocoladesaus en koek

Ga naar het recept van het toetje ijs met chocoladesaus:

Trifle met citroenmousse en aardbeien

trifle met citroenmousse en aardbeien

Ga naar het recept van de trifle met citroenmousse en aardbeien:

Vienetta ijs met salted caramel

Ga naar het recept van de Viennetta ijs met salted caramel:

Panna cotta met sinaasappel

panna cotta met sinaasappel

Ga naar het recept van de panna cotta met sinaasappel:

trifle met cake en Amaretto

Trifle met cake en amaretto

Ga naar het recept van de trifle met cake en Amaretto:

Geschreven door Marie-Louise Kaldenbach

Hoi! Ik ben Marie Louise, oprichter van Familie over de Kook. Samen met mijn partner Jan Willem en dochters Beaudine en Amaranthe deel ik de recepten die bij ons op tafel staan. Ik geloof dat lekker eten niet ingewikkeld hoeft te zijn en hoop je te inspireren om met plezier en zelfvertrouwen te koken.

Over ons